Artykuł sponsorowany

Czym wyróżniają się akumulatory Fiamm?

Czym wyróżniają się akumulatory Fiamm?

W dzisiejszych czasach, akumulatory samochodowe odgrywają kluczową rolę w funkcjonowaniu naszych pojazdów. Wśród wielu marek dostępnych na rynku, akumulatory Fiamm zyskują coraz większą popularność. Dlaczego warto zwrócić uwagę na te produkty i jakie są ich główne zalety? Oto cztery aspekty, które wyróżniają akumulatory Fiamm na tle konkurencji.

Jakie technologie stosowane są w akumulatorach Fiamm?

Firma Fiamm wykorzystuje zaawansowane technologie w produkcji swoich akumulatorów, co przekłada się na ich wysoką jakość i niezawodność. Jednym z kluczowych rozwiązań jest zastosowanie technologii AGM (Absorbent Glass Mat), która polega na użyciu separatorów z włókna szklanego nasączonych elektrolitem. Dzięki temu, akumulatory AGM charakteryzują się znacznie lepszą wydajnością, dłuższą żywotnością i niższym samorozładowaniem w porównaniu do tradycyjnych akumulatorów kwasowo-ołowiowych. Ponadto, Fiamm stosuje również technologię EFB (Enhanced Flooded Battery), która pozwala na zwiększenie trwałości i wydajności akumulatorów przeznaczonych dla pojazdów z systemem Start&Stop.

Firma Fiamm dba nie tylko o jakość swoich produktów, ale również o ich wpływ na środowisko. Wszystkie akumulatory Fiamm są w pełni recyklingowalne, co pozwala na ograniczenie emisji szkodliwych substancji do atmosfery. Ponadto, dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii, takich jak AGM i EFB, akumulatory Fiamm charakteryzują się niższym zużyciem energii oraz mniejszą emisją CO2 podczas eksploatacji. W ten sposób, wybierając akumulatory Fiamm, możemy mieć pewność, że przyczyniamy się do ochrony środowiska.

Gdzie można nabyć akumulatory Fiamm?

Akumulatory Fiamm są dostępne w wielu punktach sprzedaży na terenie całego kraju, zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych. Warto zwrócić uwagę na szeroki asortyment oferowany przez dystrybutorów, takich jak akumulatory fiamm w Kaliszu. Dzięki temu, każdy kierowca może znaleźć odpowiedni model akumulatora dopasowany do swojego pojazdu i potrzeb. Ponadto, wybierając sprawdzonych dystrybutorów, mamy pewność oryginalności produktu oraz profesjonalnej obsługi.