Partnerzy

10K Parking Relay miałaby dużo skromniejszą oprawę bez partnerów.


 

arkadia250x95 Centrum Handlowe Arkadia jest gospodarzem imprezy i udostępnia nam ogromną przestrzeń parkingu podziemnego, na którym wytyczyliśmy atestowaną jednokilometrową pętlę.

 

 

 


 

entretiming250x77

ENTRE timing dostarcza profesjonalny pomiar czasu i obsługę sędziowską. Dzięki chipom zintegrowanym z pałeczką sztafetową będzie mierzony czas każdego kilometra, a drużyna otrzyma nie tylko czas końcowy, ale każdy z członków zespołu również czas indywidualny każdego okrażenia.

 


fellowes-250x125

Fellowes to wiodący producent niszczarek i innych urządzań biurowych takich jak bindownice i systemów do archiwizacji dokumentów. Jeśli uda się wam stanąć na podium przekonacie się co jeszcze oferuje Fellowes.

 

 

 


Gravitan_CLUBS_new250x124

Gravitan to najnowocześniejsze kluby fitness w Warszawie. W ofercie można znaleźć wszystkie elementy, jakie powinien posiadać klub fitness klasy Premium. Na terenie fitness klubu Gravitan znajdują się m.in.: siłownia, strefa cardio, Multi Cross Zone, indoor cycling, strefa relaksu (sauna sucha, sauna parowa, jacuzzi, grota solna z tężnią). Profesjonalni trenerzy przeprowadzą najlepszy trening personalny w Warszawie.

 

 


 

gapeard-250Gepard to marka pomiaru czasu firmy RFID Solutions, specjalisty w technologii RFID. Gepard jest fundatorem premii w wysokości 1000 zł za poprawienie rekordu trasy, który wynosi 28 minut 29 sekund.

 

 

 


 

sklepbiegacza250Sklep Biegacza, największa sieć sklepów z butami, odzieżą i wszystkimi innymi produktami dla entuzjastów biegania ufundował nagrody dla zwycięskich drużyn.

 

 

 


 

nessi250x83Nessi to polska firma, producent odzieży dla biegaczy. Produkty Nessi wyróżniają się wzornictwem, o czym będą mogły się przekonać dekorowane zespoły.

 

 

 


 

sztuka-kadru250Sztuka Kadru i Andrzej Chomczyk od lat współpracuje z nami robiąc doskonałe fotoreportaże. Andrzej zatrzymuje w kadrze najbardziej ekscytujące chwile naszego aktywnego życia.

 

 

 


 

entretiem250Klub Sportowy ENTRE.PL Team od początku istnienia imprezy wystawia bardzo mocne zespoły ale też pomaga w promocji i organizacji.

 

 


 

bieganie250Bieganie.pl jest patronem medialnym 10K Parking Relay. Cenny to partner, bo jest największym polskim portalem biegowym.

 

 


catermark250

 

My staramy dostarczać Wam przeżycia sportowe, Catermark od lat dostarcza to co dla ciała. Pan Marek Nowacki i Catermark to Firma przez duże F – wiodąca na rynku cateringu dla imprez biegowych.

 

 

 


poligraficy250Poligraficy to prawdopodobnie najlepsza na Świecie firma poligraficzna. Nioceniony partner przy najróżniejszych projektach graficznych, które powstają przy okazji organizacji biegów. Tylko tych udanych oczywiście, nieudane robimy sami. 🙂