Lista startowa

Lista startowa aktualizowana jest raz dziennie.

Podział na serie nastąpi pod koniec zapisów. Kryterium podziału będzie deklarowany czas pokonania dystansu – pierwsza seria będzie serią wolniejszą, seria druga serią szybszą.

NrSeriaNazwa drużynyZawodnik 1Zawodnik 2Zawodnik 3Zawodnik 4Zawodnik 5Rodzaj drużyny
152#ChaseYourDreamsWładysław JarochowskiPatryk MazurekŁukasz RakMarcin ZalewskiArkadiusz OlikM
921#noideaŁukasz NesterTomasz KołosowskiJustyna CiecharowskaKamil WiederPaweł Koślamix
22Accelerating PolandDariusz KorzeniowskiDariusz Nożyński Krzysztof WasilewskiJoanna ZajdaPiotr Żubińskimix
252Addidas Runners WarsawMateusz SałekMarta RzemieniewskaTomasz WnukZbigniew ZamaraMichał Brząkalskimix
162Adidas Runners Warsaw MixMikołaj SkibińskiUrivan Diaz SanchezAdam KowalczykAgnieszka KowalczykRobert Zychmix
262Aktywna SiódemkaEmanuel ZimnyWeronika LewandowskaKinga BurzyńskaWeronika WilczekPatrycja Osińskamix
501ALD running teamMichal BardanIwona GruszeckaArkadiusz SzczytowskiRafal ŻychowiczMarcin Plewkamix
911AmerplastKrzysztof BarańskiWitold KaliszMichał PupeckiSebastian MatuszewskiArkadiusz SzydlikM
861ATTACK AVIONICSMaciej HENZELMaksymilian HENZELNatalia WAŻNYMariusz WAŻNYRobert PASZKOWSKImix
272BANDAMarta OsowskaZaneta KolczJan DworakowskiLukasz DworakowskiMichael Bubamix
481Belvedere ŻyrardówPiotr OlesińskiDamian TurskiSebastian Gołaszewski Arkadiusz ButorBartosz KrajewskiM
791Biegaj z Dymkiem GwiazdkiEwa RekOla Bigorajska Sandra Sztal Lena Rzepecka Anka Pogodzińska K
761Biegaj z Dymkiem GwiazdyAgnieszka BudekŻaneta CybulskaIzabela DymekMałgorzata DaszkiewiczAneta TuralskaK
771Biegaj z Dymkiem Pretendenci Jarosław Matacz Arek KozimińskiBartek DomańskiTomasz GóreckiRobert ŁawnickiM
681Biegaj z Dymkiem PROBartosz ZiemińskiSebastian DymekKonrad KowalPaweł KokockiKrzysztof ChętkaM
811BIEGAM NA TARCHOMINIEJolanta WarzechaDorota KosewskaMałgorzata Roszkowska-KazałaEwa KiecSławomir Jamskimix
511Biegnij z PSFinteco - Błąd systemuRafał KosińskiOktawia MarkowskaPrzemek CiokTomasz KowalikKonrad Różyckimix
521Biegnij z PSFinteco - ExMarek OstrowskiMagdalena ZawadzkaJakub RosołowskiMichał SaduraPrzemysław Wojtachniomix
531Biegnij z PSFinteco - Kowboje Clinta i KasiaArkadiusz KateuszRafał KonwaKatarzyna FiołekKamil TarczyńskiMarcin Wierzbickimix
821Biegnij z PSFinteco - Obiekty z KlasąMagda ChlaściakMaks SielickiBartek WojtyłaKamil KudynowskiLidia Borkowskamix
831Biegnij z PSFinteco - Rudolf i pomocnicyPiotr LisowskiSylwia RuchałaAnia ZawadzkaArtur KarwackiJustyna Partyniewiczmix
392CebulakiTomasz KomorekArkadiusz ŁabaczAgata ChrzanowskaWojciech ChrzanowskiMarcin Chrzanowskimix
541Cream Sztafeta TeamDaniel PiskałaGrzegorz ŁopataPaweł NogańskiKarolina MirkowskaFilip Cichockimix
691Czterech króli i królowaPiotr StasiakKarol ŁupińskiMarek SzafrańskiŁukasz ZawadzkiMartyna Mierzejewskamix
701CzuprynkiMichał PopkowskiMonika CzuprynŻaklina MalanowskaRegina KrawczykWojciech Czuprynmix
801DOGOŃ Grodzisk MazowieckiAgata WiniarskaAgnieszka OrackaPiotr KoziełMarcin KusioKonrad Pietrzykowskimix
82DREAM RUNDariusz KabulskiDariusz ŻylukDamian NiemczykMaciej StrukMarcin Stupakmix
551Drużyna APaweł SkrzywanLeszek ChłudaMariusz ZabielewiczEmil SzymczukRafał JakubickiM
661Dziewczyny BiegnieMYMagdalena PrędkaMałgorzata MirowskaMelania NiećKamila MajsnerMonika RutkeK
122ENTRE.PL Team APiotr SzrajnerDaniel KarolkiewiczMateusz IrackiTomasz CzechoskiWojciech StarzyńskiM
751ENTRE.PL Team BRadosław ŁapińskiPaweł WójcikPaweł ZachwakatwakatM
711FreelancersPatryk CzoskaJoanna CibickaJacek BorkowskiBartosz Brusiłowakatmix
212Furious Wolves Artur MostowskiMaciej Dutkiewicz Bartłomiej DutkiewiczPiotr WaszelewskiMariusz KrzęczkoM
172JacekBiega Running Team 1Aleksander RejdychPiotr KotkowskiBartłomiej JachymekJacek BaranowskiBłażej GrabowskiM
182JacekBiega Running Team 2Bartłomiej MatysiakŁukasz SzternŁukasz SołowiejKonrad JędrzejewskiPrzemysław GutM
222JacekBiega Running Team 3Olga MakowskaKarolina SobczakKinga WojnoMarta WojtkowiakSylwia BondaraK
12Kalenji by Decathlon 1Przemysław DąbrowskiAdrian ŻakowskiAnna GoskAlan DobrowolskiArkadiusz Ostaszewskimix
561Kalenji by Decathlon 2Dariusz FrużyńskiAnna GromadzkaKarol ChilińskiAnna HeneczkowskaPaweł Kowalikmix
871KartofliskaKonrad FerszterRadosław RzeźnikiewiczAnna ChraniukMateusz JanuszewskiKrzysztof Czerwonkamix
671KB Ożarów Mazowiecki BiegaKatarzyna JurczukŁukasz SzydłowskiJan AniołekTomasz Stefański Tomasz Kaniewskimix
192Korniszonki, co mają oponkiJakub RzewuskiAgata IkanowiczDorota ZielińskaJulia ZiółkowskaKonrad Tabermix
142KS PEGAZTomasz JaworowiczMarcin SzkutaPiotr LampartŁukasz SłonawskiŁukasz Kurek M
282KS PEGAZ IIAgnieszka PyzelAldona JaroszEwelina PawlakKamila GórecznyPiotr Dzierżyński mix
102MBC TeamMaciej BodnarBernard KrawczykAdrian DudelaKamil TylutkiTomasz KumorM
402MBC Team 2Aleksandra Stembnowska Dagmara Kumor Kinga TylutkiMagda CiołczykMaja KwiatkowskaK
292MBC Team 3Filip Hewelke Tomasz BruskiMarcin KupczykMarta Medwid-FidlerKamil Dzieniszewski mix
571Mukainada Running TeamMarta RutkowskaŁukasz PaździorIgor ŚwięckiAgnieszka BartosiakBartek Popielmix
461NASK 1Wojciech WrzesieńHubert RepkaHubert RepkaPrzemysław WojtanMaciej Wódzmix
841Nessi TeamEwa PaciorekAnna BierozaBożena KisielewiczMonika OstrowskaAleksandra AbramczykK
242Nocne Piłowanie AgrykoliAndrzej KorkoszTomasz CzwarnoRobert MichalskiMariusz RyszPaweł JońcaM
581Pandora Running ClubAnna ToczewskaKatarzyna ŻórawskaMagdalena PietrakPaulina PaciorekMikalai Dudkomix
591parkrun Warszawa ŻoliborzMarta KwiatkowskaMichał MiszewskiJoanna SidorMarcel MierzickiKatarzyna Mikołajczykmix
302Pracuj Running TeamMarek KowalskiPatrycjusz SzydłoBartosz KlimaszewskiTigran GrigoryanMichał GrudaM
601Pruszkowskie ŚwiryMichał KopećTomasz ZiemiańczykJakub MarkiewiczFilip MarkiewiczDaniel KoryckiM
881PWPW S.A. Katarzyna OlczykMagdalena LulaJacek BarwickiPaulina TaraszewskaMichał Wieczorekmix
72RK Athletics Team IRobert KorzeniowskiKamil KalkaKonrad KobiałkaAnna SzymanekDariusz Wójcikmix
312RK Athletics Team IIAudrey TingSari ErikssonKatarzyna michałowskaAnna BułatowiczRenata PaszkowskaK
322RK Athletics Team IIIMonika MałeckaKatarzyna MichałowskaKarolina CzajkowskaDiana DawidziukDominik Goskmix
382RozpędzOne z "I love fitness"Agnieszka ŻuraniewskaMartyna SzubaMonika WójcikEwa KarwowskaIzabela ParszczyńśkaK
52Rym cym cym ostry dymKonrad TaberMichał PawłowskiJan BednarskiAdam ZąbczyńskiTomasz MikulskiM
721Samorządowcy Katarzyna Bernadetta OlszewskaGrzegorz PietruczukPaweł KownackiJacek Orych Sylwia Anna Mrózmix
611Sklep Biegacza Powiśle 1 Emilia MazarekMaja MakowskaPatrycja Tatarczyk Iwona Kalinowska Aleksandra KuichK
202Sklep Biegacza Powiśle 2Paweł WoźnickiArtur KobuszewskiPaweł MatysiakPrzemysław RybickiBartek WicherM
621Skurcze łydekAneta DudaAnna PaterekRafał KaliszSzymon StachyraKonrad Tomanamix
731Spartanie DzieciomŁukasz AleksandrowiczEliza RóżowiczKatarzyna RakowskaPaweł KaniewskiTomasz Wojnarowiczmix
851Stado pędzących gałganówRafał CzyżkowskiAgnieszka GermańskaDariusz GryczBartosz JakubiakArtur Skubismix
332TarchoŚfiryJakub RybałtowskiMarek Nowak Marta WacławekTomasz IlczukPiotr Czarneckimix
132TEAM Biegaj Pod Okiem TreneraRafał KrzeszewskiŁukasz WrzeszczTomasz Szewczyk Marta Jastrzębska-MajakMarcin Błaszczykmix
491TEAM Biegaj Pod Okiem Trenera 2Paweł Goliasz Tomasz MakowskiAndrzej Chojnowski Maciej CetlinMirosław GójskiM
631trener24h.com.plGrzegorz MorawskiMateusz MolendaJakub BanaszkiewiczMariusz MorgaśMariusz CichockiM
641TriWawa Old BoysArtur CisowskiMarek BiałekMaciek RatajewiczRobert MusiałWojciech MąkaM
112TriWawa OZDPaweł BobrowiczRafał FabiszewskiAndrzej BaranowskiMarcin FabiszewskiTomasz ArakM
651Trucht Tarchomin TeamAndrzej IgnatowiczJoanna TrzaskowskaMarlena DziedzicKrzysztof PrędotaAgnieszka Żuraniewskamix
741Tuzinek TeamJacek TuzinekKrzysztof TuzinekMarzena TuzinekPiotr TuzinekPaweł Tuzinekmix
342Tylko SpróbujMarcin RybickiMarcin ŁuczkowskiMichał RakMaks KorczakTomek CyranM
471WIGOR40+Artur MikinaJanusz TelegaAgnieszka TorzewskaPiotr HabibJanusz Torzewskimix
62Zabiegani DobrowolscyPiotr MielewczykKamila Pobłocka-DobrowolskaEmil DobrowolskiDamian FalandyszPrzemysław Obaramix
891Zamykający StawkęWitold NaczulskiJacek BajorekTomasz SzopaŁukasz HawryłoAdam MościckiM
901ZbyszetaMarta Frankel-DominikMarcin NiewiteckiZbigniew SiereckiFilip DominikDorota Siereckamix
362Złapani w bieguŁukasz SmugaMałgorzata LeonarskaMonika BytnerRadosław NadolskiHubert Długołęckimix
232ŻÓRAWSKI TEAMMateusz DubekMarcin DenuszekKonrad PilichowskiKrzysztof HryckoKlara Ruszkowska- Rosłanmix
42ŻÓRAWSKI TEAM IMarek JendrychDaniel ŻochowskiMichał BreszkaMichał ŁasińskiMichał DzikowskiM
372ŻÓRAWSKI TEAM- DRUŻYNA ŻEŃSKAMARTA GŁODOWSKAELIZA FLORCZUKKATARZYNA GÓRECKAALEKSANDRA BIAŁOWĄSMONIKA STROBINK
92ŻÓRAWSKI TEAM- MIXMichał GłodowskiKrzysztof SiepiołaMaciek KurowskiJarosław SałamachaAda Szateckamix